Poriadok bohoslužieb od 08. apríla 2024 do 14. apríla 2024

Zvestovanie Pána, slávnosť

+ mama Viola a starí rodičia

+ Dominik

+ Pavel

Sv. Stanislava, biskupa a mučeníka, spomienka

+ Viliam Šarvaic

3. Veľkonočná

+ dcéra Michaela (streamovaná)

Zbierka pri Božom hrobe vyniesla 840,10€. Za vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.

Dnes (v nedeľu) bude popoludňajšia pobožnosť k Božiemu milosrdenstvu o 15:00. Tým začneme deň farnosti.

Deň farnosti
Farská charita pripravuje v rámci dňa farnosti prvé podujatie s ekologickým zameraním: "Zóna bez peňazí". Príďte sa stretnúť, popozerať, posedieť, porozprávať a skúsiť niečo nové. Zadarmo si môžete vybrať oblečenie pre deti, mladých aj starších, hračky, knihy, potreby pre domácnosť a iné. Ušetríte peniaze aj našu planétu, ak dáte veciam druhú šancu. Srdečne pozývame všetkých.

Chvály

On položil na mňa svoju pravicu a povedal: „Neboj sa! Ja som Prvý a Posledný a Živý. Bol som mŕtvy, a hľa, žijem na veky vekov. (Zjv 1,17b-18a)
Priatelia, srdečne vás pozývame na Veľkonočnú modlitbu chvál vo farnosti Leopoldov na nedeľu Božieho milosrdenstva.
Tešíme sa na vás :)))

Pozývame rodičov prvoprijímajúcich detí na spoločné stretnutie na budúcu nedeľu. Info a prihlásenie na tomto linku: https://forms.gle/LKv22t9wuja3H2bZ9
Dnes je posledný deň na prihlásenie.

V pondelok máme dekanátne kňazské rekolekcie v Horných Otrokovciach. Začneme sv. omšou o 09:30.

Katolícke biblické dielo v spolupráci s RKCMBF Univerzity Komenského a ABÚ opäť organizuje Kurz lektorov pre všetkých členov Trnavskej arcidiecézy i všetkých ľudí dobrej vôle.

Bude sa konať 13. apríla 2024 (v sobotu) v priestoroch Arcibiskupského úradu. Začne sa svätou omšou o 8:30 v Katedrále sv. Jána Krstiteľa, po ktorej sa všetci účastníci presunú na Arcibiskupský úrad, kde sa bude pokračovať v prednáškových blokoch v podaní vdp. Jozefa Jančoviča, vdp. Vladimíra Kiša a p. Evy Žilinekovej. Možnosť prihlásiť sa je na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. podľa možnosti do 07.04.2024.