Poriadok bohoslužieb od 01. apríla 2024 do 07. apríla 2024

vo veľkonočnej oktáve

Na poďakovanie s prosbou o Božiu lásku a milosrdenstvo pre rodinu

Na úmysel Ordinára

+ členovia ružencového bratstva

+ Anna a Štefan Viskupoví a starí rodičia z oboch strán

vo veľkonočnej oktáve

Za tých, čo majú v apríli narodeniny alebo meniny

+ Anna Ivaničová a rodičia

vo veľkonočnej oktáve

Modlitba posvätného ruženca a po nej sv. omša Za ružencové bratstvo

+ manžel Vincent a + z rodiny

2. Veľkonočná Nedeľa

Nedeľa Božieho Milosrdenstva

+ Eva Poničanová, manžel Michal a syn Vladimír  (streamovaná)

Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí prispeli k dôstojnému a požehnanému Trojdniu v našej farnosti a to v prvom rade svojim osobným prežívaním veľkonočných tajomstiev a zapojením sa do liturgie.

Dnes bude Veľkonočná ofera.

V tomto týždni máme veľkonočnú oktávu - slávime každý deň ako Veľkonočnú nedeľu. Je to pre nás príležitosť lepšie prežívať veľkonočné tajomstvo.

V stredu bude stretko pre deti na fare od 17:00.

Chorých, ktorých chodím spovedať na 1. piatok, budem spovedať v piatok od 08:30.

V sobotu po rannej sv. omši bude výmena kartičiek ružencových tajomstiev. Pozývame členov živého, svätého a večného ruženca a všetkých ctiteľov Panny Márie.

Katolícke biblické dielo v spolupráci s RKCMBF Univerzity Komenského a ABÚ opäť organizuje Kurz lektorov pre všetkých členov Trnavskej arcidiecézy i všetkých ľudí dobrej vôle.
Bude sa konať 13. apríla 2024 (v sobotu) v priestoroch Arcibiskupského úradu. Začne sa svätou omšou o 8:30 v Katedrále sv. Jána Krstiteľa, po ktorej sa všetci účastníci presunú na Arcibiskupský úrad, kde sa bude pokračovať v prednáškových blokoch v podaní vdp. Jozefa Jančoviča, vdp. Vladimíra Kiša a p. Evy Žilinekovej. Možnosť prihlásiť sa je na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. podľa možnosti do 07.04.2024.