Poriadok bohoslužieb od 05. februára 2024 do 11. februára 2024

Sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov, spomienka

Za chorých

Sv. Jozefíny Bakhity, panny, ľubovoľná spomienka

Na poďakovanie s prosbou o ďalšiu Božiu pomoc

Sv. Školastiky, panny, spomienka

+ rodičia z oboch strán

(streamovaná)

Srdečne pozývame na deň farnosti  dnes (v nedeľu 04.02.) o 15:00 v pastoračnom centre na fare.
Spoločný čas budeme tráviť pri hraní spoločenských hier. Viac informácií nájdete na plagáte na výveske.
Blažená duša toho, kto sa bojí Pána! Na koho iného má upierať svoj zrak, kto je jej posilou? (Sir 34,17-18)
Priatelia, pozývame Vás prísť upriamiť svoj zrak a naplno darovať svoju pozornosť Bohu počas našej spoločnej modlitby chvál. Tešíme sa na Vás.

V pondelok budeme mať dekanátne kňazské rekolekcie v Hlohovci u františkánov.
Začneme sv. omšou o 09:30.

V utorok bude pri svätej omši vysluhovaná sviatosť pomazania chorých. Túto sviatosť môžu prijať všetci vážne chorí (kde choroba môže viesť ku smrti) alebo starí ľudia, ktorých už opúšťajú životné sily.
Túto sviatosť treba prijať v stave posväcujúcej milosti, čiže bez ťažkého hriechu.
Možnosť prijať sviatosť zmierenia (nielen) pre chorých bude v utorok od 17:00.
Aj keď liturgická spomienka Panny Márie Lurdskej vychádza až na budúcu nedeľu, aj kvôli prítomnosti vdp. Jána Bašu sme sa dohodli na utorok, lebo od stredy by mal odchádzať do nemocnice.

Na budúcu nedeľu bude zbierka pre potreby farnosti.

Chcel by som poprosiť zvlášť ženy (ale aj mužov), ktorí by boli ochotní upratovať kostol, aby sa prihlásili u p. Kalickej. Je to asi 3 krát do roka.